LNT2G392MSEHBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNT2G392MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNT2G392MSEHBB.pdf2.LNT2G392MSEHBB.pdf3.LNT2G392MSEHBB.pdf
Akcijų būklė 859 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 859 pcs
  • Pranešimas
LNT2G392MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNT2G392MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 859 pcs Duomenų lapas 1.LNT2G392MSEHBB.pdf2.LNT2G392MSEHBB.pdf3.LNT2G392MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 18.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.48A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.449" (113.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 3900µF Programos General Purpose