LNT1K333MSEB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNT1K333MSEB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33000UF 20% 80V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNT1K333MSEB.pdf2.LNT1K333MSEB.pdf3.LNT1K333MSEB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNT1K333MSEB specifikacijos
Dalies numeris LNT1K333MSEB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33000UF 20% 80V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1678 pcs Duomenų lapas 1.LNT1K333MSEB.pdf2.LNT1K333MSEB.pdf3.LNT1K333MSEB.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 9.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.85A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.055" (103.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 33000µF Programos General Purpose