LNT1H333MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNT1H333MSEB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNT1H333MSEB.pdf2.LNT1H333MSEB.pdf3.LNT1H333MSEB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
LNT1H333MSEB specifikacijos
Dalies numeris LNT1H333MSEB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3092 pcs Duomenų lapas 1.LNT1H333MSEB.pdf2.LNT1H333MSEB.pdf3.LNT1H333MSEB.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.866" (22.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.843" (123.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 33000µF Programos General Purpose