LNT1A473MSE
NichiconNichicon
LNT1A473MSE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNT1A473MSE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47000UF 20% 10V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNT1A473MSE.pdf2.LNT1A473MSE.pdf3.LNT1A473MSE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LNT1A473MSE specifikacijos
Dalies numeris LNT1A473MSE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47000UF 20% 10V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6596 pcs Duomenų lapas 1.LNT1A473MSE.pdf2.LNT1A473MSE.pdf3.LNT1A473MSE.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LNT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 6.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.13A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 493-8902
LNT1A473MSE-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.500" (12.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 4.055" (103.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 47000µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNT1A473MSEN
LNT1A473MSEN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 47000UF 20% 10V SCREW