LNR2D332MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNR2D332MSEN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW
Duomenų lapai: LNR2D332MSEN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
LNR2D332MSEN specifikacijos
Dalies numeris LNR2D332MSEN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3761 pcs Duomenų lapas LNR2D332MSEN.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 4.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.76A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.866" (22.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 3.268" (83.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 3300µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Talpa 3300µF