LNR1V684MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNR1V684MSEB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 680000UF 20% 35V SCREW
Duomenų lapai: LNR1V684MSEB.pdf
Akcijų būklė 499 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNR1V684MSEB specifikacijos
Dalies numeris LNR1V684MSEB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 680000UF 20% 35V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 499 pcs Duomenų lapas LNR1V684MSEB.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 35.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 40.48A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 1.252" (31.80mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 8.780" (223.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 680000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Talpa 680000µF