LNR1J474MSE
NichiconNichicon
LNR1J474MSE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNR1J474MSE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470000UF 20% 63V SCREW
Duomenų lapai: LNR1J474MSE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 353 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 353 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
LNR1J474MSE specifikacijos
Dalies numeris LNR1J474MSE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470000UF 20% 63V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 353 pcs Duomenų lapas LNR1J474MSE.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.937" Dia (100.00mm)
Serija LNR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 33.6A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Kiti vardai 493-7734 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.634" (41.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 10.000" (254.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Talpa 470000µF