LNR1J104MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNR1J104MSEB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW
Duomenų lapai: LNR1J104MSEB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNR1J104MSEB specifikacijos
Dalies numeris LNR1J104MSEB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1395 pcs Duomenų lapas LNR1J104MSEB.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.500" Dia (63.50mm)
Serija LNR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 20.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.92A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 1.126" (28.60mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 5.630" (143.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 100000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Talpa 100000µF