LNK2W822MSEHBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNK2W822MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNK2W822MSEHBB.pdf2.LNK2W822MSEHBB.pdf3.LNK2W822MSEHBB.pdf
Akcijų būklė 700 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 700 pcs
  • Pranešimas
LNK2W822MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNK2W822MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 700 pcs Duomenų lapas 1.LNK2W822MSEHBB.pdf2.LNK2W822MSEHBB.pdf3.LNK2W822MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 19.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 26.74A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 7.598" (193.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 8200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose