LNK2H332MSEHBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNK2H332MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNK2H332MSEHBB.pdf2.LNK2H332MSEHBB.pdf3.LNK2H332MSEHBB.pdf
Akcijų būklė 988 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 988 pcs
  • Pranešimas
LNK2H332MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNK2H332MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 988 pcs Duomenų lapas 1.LNK2H332MSEHBB.pdf2.LNK2H332MSEHBB.pdf3.LNK2H332MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 12.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.36A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.646" (118.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3300µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 3300µF Programos General Purpose