LNK2G822MSEHBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNK2G822MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNK2G822MSEHBB.pdf2.LNK2G822MSEHBB.pdf3.LNK2G822MSEHBB.pdf
Akcijų būklė 667 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 667 pcs
  • Pranešimas
LNK2G822MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNK2G822MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 667 pcs Duomenų lapas 1.LNK2G822MSEHBB.pdf2.LNK2G822MSEHBB.pdf3.LNK2G822MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.78A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 6.220" (158.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 8200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNK2G822MSEJBB
LNK2G822MSEJBB
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Sandelyje: 841 pcs
parsisiųsti: LNK2G822MSEJBB.pdf
RFQ
LNK2G822MSEH
LNK2G822MSEH
Gamintojai: Nichicon