LNK2G272MSEFBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNK2G272MSEFBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNK2G272MSEFBB.pdf2.LNK2G272MSEFBB.pdf3.LNK2G272MSEFBB.pdf
  • Pranešimas
LNK2G272MSEFBB specifikacijos
Dalies numeris LNK2G272MSEFBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1794 pcs Duomenų lapas 1.LNK2G272MSEFBB.pdf2.LNK2G272MSEFBB.pdf3.LNK2G272MSEFBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 10.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.28A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.866" (22.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.646" (118.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 2700µF Programos General Purpose