LNC2V682MSEHBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNC2V682MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNC2V682MSEHBB.pdf2.LNC2V682MSEHBB.pdf3.LNC2V682MSEHBB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNC2V682MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNC2V682MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1038 pcs Duomenų lapas 1.LNC2V682MSEHBB.pdf2.LNC2V682MSEHBB.pdf3.LNC2V682MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 19.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.58A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.055" (103.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNC2V682MSEGBB
LNC2V682MSEGBB
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Sandelyje: 1242 pcs
parsisiųsti: LNC2V682MSEGBB.pdf
RFQ
LNC2V682MSEH
LNC2V682MSEH
Gamintojai: Nichicon