LNC2V102MSEFBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNC2V102MSEFBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNC2V102MSEFBN.pdf2.LNC2V102MSEFBN.pdf3.LNC2V102MSEFBN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
LNC2V102MSEFBN specifikacijos
Dalies numeris LNC2V102MSEFBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2660 pcs Duomenų lapas 1.LNC2V102MSEFBN.pdf2.LNC2V102MSEFBN.pdf3.LNC2V102MSEFBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.76A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.866" (22.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 2.283" (58.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose