LNC2G682MSEJBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNC2G682MSEJBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNC2G682MSEJBN.pdf2.LNC2G682MSEJBN.pdf3.LNC2G682MSEJBN.pdf
Akcijų būklė 971 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 971 pcs
  • Pranešimas
LNC2G682MSEJBN specifikacijos
Dalies numeris LNC2G682MSEJBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 971 pcs Duomenų lapas 1.LNC2G682MSEJBN.pdf2.LNC2G682MSEJBN.pdf3.LNC2G682MSEJBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 26.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 36.82A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 3.661" (93.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNC2G682MSEJ
LNC2G682MSEJ
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW