LNC2G272MSEHBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNC2G272MSEHBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNC2G272MSEHBN.pdf2.LNC2G272MSEHBN.pdf3.LNC2G272MSEHBN.pdf
  • Pranešimas
LNC2G272MSEHBN specifikacijos
Dalies numeris LNC2G272MSEHBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1714 pcs Duomenų lapas 1.LNC2G272MSEHBN.pdf2.LNC2G272MSEHBN.pdf3.LNC2G272MSEHBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 14.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.02A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 2.677" (68.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 2700µF Programos General Purpose