LLS1K182MELZ
NichiconNichicon
LLS1K182MELZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LLS1K182MELZ
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP
Duomenų lapai: 1.LLS1K182MELZ.pdf2.LLS1K182MELZ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LLS1K182MELZ specifikacijos
Dalies numeris LLS1K182MELZ Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59575 pcs Duomenų lapas 1.LLS1K182MELZ.pdf2.LLS1K182MELZ.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LLS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.11A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.4265A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Talpa 1800µF