LLS1C473MELB
NichiconNichicon
LLS1C473MELB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LLS1C473MELB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47000UF 20% 16V SNAP
Duomenų lapai: 1.LLS1C473MELB.pdf2.LLS1C473MELB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LLS1C473MELB specifikacijos
Dalies numeris LLS1C473MELB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47000UF 20% 16V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45204 pcs Duomenų lapas 1.LLS1C473MELB.pdf2.LLS1C473MELB.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LLS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 6.93A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.9695A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-7253
LLS1C473MELB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Talpa 47000µF Programos General Purpose