LLG2W271MELB30
NichiconNichicon
LLG2W271MELB30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LLG2W271MELB30
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: 1.LLG2W271MELB30.pdf2.LLG2W271MELB30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
LLG2W271MELB30 specifikacijos
Dalies numeris LLG2W271MELB30 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20524 pcs Duomenų lapas 1.LLG2W271MELB30.pdf2.LLG2W271MELB30.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LLG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.574A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Talpa 270µF