LKS1J392MESY
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LKS1J392MESY
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP IN
Duomenų lapai: LKS1J392MESY.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LKS1J392MESY specifikacijos
Dalies numeris LKS1J392MESY Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP IN "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 33077 pcs Duomenų lapas LKS1J392MESY.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.787" Dia (20.00mm)
Serija LKS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.7A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3900µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 3900µF Programos Audio