LKG1V272MESYBK
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LKG1V272MESYBK
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2700UF 20% 35V SNAP IN
Duomenų lapai: LKG1V272MESYBK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LKG1V272MESYBK specifikacijos
Dalies numeris LKG1V272MESYBK Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2700UF 20% 35V SNAP IN "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 44204 pcs Duomenų lapas LKG1V272MESYBK.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.787" Dia (20.00mm)
Serija LKG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.05A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 2700µF Programos Audio