LKG1J152MESYBK
NichiconNichicon
LKG1J152MESYBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LKG1J152MESYBK
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP
Duomenų lapai: LKG1J152MESYBK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LKG1J152MESYBK specifikacijos
Dalies numeris LKG1J152MESYBK Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42722 pcs Duomenų lapas LKG1J152MESYBK.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.787" Dia (20.00mm)
Serija LKG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.15A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.575" (40.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1500µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 1500µF Programos Audio