LKG1H223MKNF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LKG1H223MKNF
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22000UF 20% 50V SOLDER
Duomenų lapai: LKG1H223MKNF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
LKG1H223MKNF specifikacijos
Dalies numeris LKG1H223MKNF Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22000UF 20% 50V SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3455 pcs Duomenų lapas LKG1H223MKNF.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.575" Dia (40.00mm)
Serija LKG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 5.4A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Solder Lug
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.551" (14.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 2.795" (71.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Solder Lug 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 22000µF Programos Audio