LKG1E222MESBCK
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LKG1E222MESBCK
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 25V SNAP IN
Duomenų lapai: LKG1E222MESBCK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
LKG1E222MESBCK specifikacijos
Dalies numeris LKG1E222MESBCK Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 25V SNAP IN "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 24630 pcs Duomenų lapas LKG1E222MESBCK.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LKG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.8A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 2200µF Programos Audio