LGY2F820MELZ
NichiconNichicon
LGY2F820MELZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGY2F820MELZ
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 82UF 20% 315V SNAP
Duomenų lapai: LGY2F820MELZ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LGY2F820MELZ specifikacijos
Dalies numeris LGY2F820MELZ Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 82UF 20% 315V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48913 pcs Duomenų lapas LGY2F820MELZ.pdf
Tolerancija 82µF Paviršiaus kalno žemės dydis 0.394" (10.00mm)
Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm) Serija LGY
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can - Snap-In
Pikis - jungtis 315V Paketas / dėžutė -
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Kondensatorių skaičius 640mA @ 120Hz
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Gamintojo kodas LGY2F820MELZ
Lifetime @ Temp. - Varža -
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) Išplėstas aprašymas 82µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP ALUM 82UF 20% 315V SNAP
Programos 7000 Hrs @ 105°C