LGY2D821MELA
NichiconNichicon
LGY2D821MELA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGY2D821MELA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Duomenų lapai: LGY2D821MELA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LGY2D821MELA specifikacijos
Dalies numeris LGY2D821MELA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32475 pcs Duomenų lapas LGY2D821MELA.pdf
Tolerancija 820µF Paviršiaus kalno žemės dydis 0.394" (10.00mm)
Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm) Serija LGY
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can - Snap-In
Pikis - jungtis 200V Paketas / dėžutė -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Kondensatorių skaičius 2A @ 120Hz
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Gamintojo kodas LGY2D821MELA
Lifetime @ Temp. - Varža -
Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm) Išplėstas aprašymas 820µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Programos 7000 Hrs @ 105°C