LGY1E273MELC45
NichiconNichicon
LGY1E273MELC45 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGY1E273MELC45
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 27000UF 20% 25V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGY1E273MELC45.pdf2.LGY1E273MELC45.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LGY1E273MELC45 specifikacijos
Dalies numeris LGY1E273MELC45 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 27000UF 20% 25V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28906 pcs Duomenų lapas 1.LGY1E273MELC45.pdf2.LGY1E273MELC45.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LGY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.37A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-8623
LGY1E273MELC45-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 27000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 27000µF Programos General Purpose