LGX2G101MELZ25
NichiconNichicon
LGX2G101MELZ25 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGX2G101MELZ25
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGX2G101MELZ25.pdf2.LGX2G101MELZ25.pdf
  • Pranešimas
LGX2G101MELZ25 specifikacijos
Dalies numeris LGX2G101MELZ25 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70621 pcs Duomenų lapas 1.LGX2G101MELZ25.pdf2.LGX2G101MELZ25.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LGX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 660mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 943.8mA @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-7967
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 100µF Programos General Purpose