LGU1J332MELA
NichiconNichicon
LGU1J332MELA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGU1J332MELA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGU1J332MELA.pdf2.LGU1J332MELA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LGU1J332MELA specifikacijos
Dalies numeris LGU1J332MELA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56848 pcs Duomenų lapas 1.LGU1J332MELA.pdf2.LGU1J332MELA.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LGU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.27A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6105A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-7172
LGU1J332MELA-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3300µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 3300µF Programos General Purpose