LGR2G820MELZ35
NichiconNichicon
LGR2G820MELZ35 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGR2G820MELZ35
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGR2G820MELZ35.pdf2.LGR2G820MELZ35.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LGR2G820MELZ35 specifikacijos
Dalies numeris LGR2G820MELZ35 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50527 pcs Duomenų lapas 1.LGR2G820MELZ35.pdf2.LGR2G820MELZ35.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LGR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 640mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 915.2mA @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-7918
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 82µF Programos General Purpose