LGN2V471MELA50
NichiconNichicon
LGN2V471MELA50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGN2V471MELA50
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGN2V471MELA50.pdf2.LGN2V471MELA50.pdf
  • Pranešimas
LGN2V471MELA50 specifikacijos
Dalies numeris LGN2V471MELA50 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26388 pcs Duomenų lapas 1.LGN2V471MELA50.pdf2.LGN2V471MELA50.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LGN Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.002A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-8350
LGN2V471MELA50-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose