LGN2E821MELB35
NichiconNichicon
LGN2E821MELB35 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGN2E821MELB35
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGN2E821MELB35.pdf2.LGN2E821MELB35.pdf
  • Pranešimas
LGN2E821MELB35 specifikacijos
Dalies numeris LGN2E821MELB35 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39034 pcs Duomenų lapas 1.LGN2E821MELB35.pdf2.LGN2E821MELB35.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LGN Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.378" (35.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Talpa 820µF