LGN2D681MELZ40
NichiconNichicon
LGN2D681MELZ40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGN2D681MELZ40
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGN2D681MELZ40.pdf2.LGN2D681MELZ40.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LGN2D681MELZ40 specifikacijos
Dalies numeris LGN2D681MELZ40 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44911 pcs Duomenų lapas 1.LGN2D681MELZ40.pdf2.LGN2D681MELZ40.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LGN Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.75A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.625A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-7084
LGN2D681MELZ40-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 680µF Programos General Purpose