LGM2W561MELB45
NichiconNichicon
LGM2W561MELB45 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGM2W561MELB45
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: LGM2W561MELB45.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LGM2W561MELB45 specifikacijos
Dalies numeris LGM2W561MELB45 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11839 pcs Duomenų lapas LGM2W561MELB45.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LGM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.2A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai 493-14685 Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.870" (47.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Talpa 560µF