LGJ2C331MELB15
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGJ2C331MELB15
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGJ2C331MELB15.pdf2.LGJ2C331MELB15.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LGJ2C331MELB15 specifikacijos
Dalies numeris LGJ2C331MELB15 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46312 pcs Duomenų lapas 1.LGJ2C331MELB15.pdf2.LGJ2C331MELB15.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LGJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-16456
LGJ2C331MELB15-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 330µF Programos General Purpose