LGG2Z821MELB25
NichiconNichicon
LGG2Z821MELB25 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGG2Z821MELB25
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGG2Z821MELB25.pdf2.LGG2Z821MELB25.pdf
  • Pranešimas
LGG2Z821MELB25 specifikacijos
Dalies numeris LGG2Z821MELB25 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33559 pcs Duomenų lapas 1.LGG2Z821MELB25.pdf2.LGG2Z821MELB25.pdf
Įtampa - Įvertinta 180V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LGG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-8102
LGG2Z821MELB25-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 820µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 820µF Programos General Purpose