LGG2G271MELZ40
NichiconNichicon
LGG2G271MELZ40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGG2G271MELZ40
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGG2G271MELZ40.pdf2.LGG2G271MELZ40.pdf
  • Pranešimas
LGG2G271MELZ40 specifikacijos
Dalies numeris LGG2G271MELZ40 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27500 pcs Duomenų lapas 1.LGG2G271MELZ40.pdf2.LGG2G271MELZ40.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LGG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.43A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-8179
LGG2G271MELZ40-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 270µF Programos General Purpose