LGG2E821MELA45
NichiconNichicon
LGG2E821MELA45 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGG2E821MELA45
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGG2E821MELA45.pdf2.LGG2E821MELA45.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LGG2E821MELA45 specifikacijos
Dalies numeris LGG2E821MELA45 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23351 pcs Duomenų lapas 1.LGG2E821MELA45.pdf2.LGG2E821MELA45.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LGG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-8166
LGG2E821MELA45-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 820µF Programos General Purpose