LDQ2G121MERZGA
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LDQ2G121MERZGA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
Duomenų lapai: LDQ2G121MERZGA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LDQ2G121MERZGA specifikacijos
Dalies numeris LDQ2G121MERZGA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26452 pcs Duomenų lapas LDQ2G121MERZGA.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia x 1.378" L (22.00mm x 35.00mm)
Serija LDQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0725A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.335" (8.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 120µF