LDM2G181MERAGA
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LDM2G181MERAGA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
Duomenų lapai: LDM2G181MERAGA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LDM2G181MERAGA specifikacijos
Dalies numeris LDM2G181MERAGA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19563 pcs Duomenų lapas LDM2G181MERAGA.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LDM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7875A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.335" (8.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 180µF