LAR2G181MELA30
NichiconNichicon
LAR2G181MELA30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LAR2G181MELA30
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Duomenų lapai: 1.LAR2G181MELA30.pdf2.LAR2G181MELA30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LAR2G181MELA30 specifikacijos
Dalies numeris LAR2G181MELA30 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40729 pcs Duomenų lapas 1.LAR2G181MELA30.pdf2.LAR2G181MELA30.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LAR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3585A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-3255
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.181" (30.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 180µF Programos General Purpose