LAQ2P221MELZ30
NichiconNichicon
LAQ2P221MELZ30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LAQ2P221MELZ30
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 220V SNAP
Duomenų lapai: 1.LAQ2P221MELZ30.pdf2.LAQ2P221MELZ30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LAQ2P221MELZ30 specifikacijos
Dalies numeris LAQ2P221MELZ30 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 220V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33536 pcs Duomenų lapas 1.LAQ2P221MELZ30.pdf2.LAQ2P221MELZ30.pdf
Įtampa - Įvertinta 220V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LAQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.08A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-7555
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 220µF Programos General Purpose