GYB1J560MCQ1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GYB1J560MCQ1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V SMD
Duomenų lapai: GYB1J560MCQ1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
GYB1J560MCQ1GS specifikacijos
Dalies numeris GYB1J560MCQ1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 110922 pcs Duomenų lapas GYB1J560MCQ1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Įveskite Hybrid
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija GYB
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 270mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-17900-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 mOhm Išsamus aprašymas 56µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 56µF Programos General Purpose