F951E225KAAAQ2
NichiconNichicon
F951E225KAAAQ2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F951E225KAAAQ2
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1206
Duomenų lapai: F951E225KAAAQ2.pdf
  • Pranešimas
F951E225KAAAQ2 specifikacijos
Dalies numeris F951E225KAAAQ2 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 285645 pcs Duomenų lapas F951E225KAAAQ2.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Įveskite Conformal Coated Tolerancija 2.2µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas A
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm) Serija F95, Frameless™
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 493-4293-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas F951E225KAAAQ2 Lifetime @ Temp. 3.2 Ohm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm) funkcijos General Purpose
Išplėstas aprašymas 2.2µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 3.2 Ohm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1206 Programos -