F951C336MTAAQ2
NichiconNichicon
F951C336MTAAQ2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F951C336MTAAQ2
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 16V 20% 1210
Duomenų lapai: F951C336MTAAQ2.pdf
  • Pranešimas
F951C336MTAAQ2 specifikacijos
Dalies numeris F951C336MTAAQ2 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP TANT 33UF 16V 20% 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4241 pcs Duomenų lapas F951C336MTAAQ2.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 16V
Įveskite Conformal Coated Tolerancija 33µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas T
Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm) Serija F95, Frameless™
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 493-5800-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas F951C336MTAAQ2 Lifetime @ Temp. 1.5 Ohm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) funkcijos General Purpose
Išplėstas aprašymas 33µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 1.5 Ohm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP TANT 33UF 16V 20% 1210 Programos -