F951C226KQAAQ2
NichiconNichicon
F951C226KQAAQ2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F951C226KQAAQ2
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 16V 10% 1206
Duomenų lapai: F951C226KQAAQ2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
F951C226KQAAQ2 specifikacijos
Dalies numeris F951C226KQAAQ2 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP TANT 22UF 16V 10% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128038 pcs Duomenų lapas F951C226KQAAQ2.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 16V
Įveskite Conformal Coated Tolerancija 22µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas Q
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija F95, Frameless™
RoHS statusas Cut Tape (CT) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 493-4276-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas F951C226KQAAQ2 Lifetime @ Temp. 3 Ohm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) funkcijos General Purpose
Išplėstas aprašymas 22µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 3 Ohm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP TANT 22UF 16V 10% 1206 Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F951C226KQAAQ2
F951C226KQAAQ2
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 22UF 16V 10% 1206