F951A686KBAAQ2
NichiconNichicon
F951A686KBAAQ2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F951A686KBAAQ2
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 10V 10% 1210
Duomenų lapai: F951A686KBAAQ2.pdf
  • Pranešimas
F951A686KBAAQ2 specifikacijos
Dalies numeris F951A686KBAAQ2 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP TANT 68UF 10V 10% 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4864 pcs Duomenų lapas F951A686KBAAQ2.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 10V
Įveskite Conformal Coated Tolerancija 68µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas B
Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija F95, Frameless™
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 493-4267-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas F951A686KBAAQ2 Lifetime @ Temp. 400 mOhm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) funkcijos General Purpose
Išplėstas aprašymas 68µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 400 mOhm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP TANT 68UF 10V 10% 1210 Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F951A686KBAAQ2
F951A686KBAAQ2
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 68UF 10V 10% 1411