F931V335MBA
NichiconNichicon
F931V335MBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F931V335MBA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP TANT 3.3UF 35V 20% 1411
Duomenų lapai: F931V335MBA.pdf
  • Pranešimas
F931V335MBA specifikacijos
Dalies numeris F931V335MBA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP TANT 3.3UF 35V 20% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 451065 pcs Duomenų lapas F931V335MBA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 35V
Įveskite Molded Tolerancija 3.3µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas B
Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija F93
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 493-2401-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas F931V335MBA Lifetime @ Temp. 3.5 Ohm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Išplėstas aprašymas 3.3µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP TANT 3.3UF 35V 20% 1411 Programos -
Susiję produktai
F931V335KBA
F931V335KBA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 3.3UF 35V 10% 1411
Sandelyje: 249576 pcs
parsisiųsti: F931V335KBA.pdf
RFQ
F931V226KNC
F931V226KNC
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP TANT 22UF 35V 10% 2917
Sandelyje: 75905 pcs
parsisiųsti: F931V226KNC.pdf
RFQ
F931V335MBA
F931V335MBA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 3.3UF 35V 20% 1411