F931V156KNC
NichiconNichicon
F931V156KNC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F931V156KNC
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 35V 10% 2917
Duomenų lapai: F931V156KNC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
F931V156KNC specifikacijos
Dalies numeris F931V156KNC Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP TANT 15UF 35V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92996 pcs Duomenų lapas F931V156KNC.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 35V
Įveskite Molded Tolerancija 15µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas N
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija F93
RoHS statusas Cut Tape (CT) Polarizacija 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 493-4193-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas F931V156KNC Lifetime @ Temp. 700 mOhm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) funkcijos General Purpose
Išplėstas aprašymas 15µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP TANT 15UF 35V 10% 2917 Programos -
Susiję produktai
F931V106MCC
F931V106MCC
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 10UF 35V 20% 2312
Sandelyje: 97426 pcs
parsisiųsti: F931V106MCC.pdf
RFQ
F931V225MAA
F931V225MAA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 2.2UF 35V 20% 1206
Sandelyje: 369050 pcs
parsisiųsti: F931V225MAA.pdf
RFQ
F931V156KNC
F931V156KNC
apibūdinimas: CAP TANT 15UF 35V 10% 2917
parsisiųsti: F931V156KNC.pdf
F931V155KAA
F931V155KAA
apibūdinimas: CAP TANT 1.5UF 35V 10% 1206