F930G687MNC
NichiconNichicon
F930G687MNC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F930G687MNC
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP TANT 680UF 4V 20% 2917
Duomenų lapai: F930G687MNC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
F930G687MNC specifikacijos
Dalies numeris F930G687MNC Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP TANT 680UF 4V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65582 pcs Duomenų lapas F930G687MNC.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 4V
Įveskite Molded Tolerancija 680µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas N
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija F93
RoHS statusas Cut Tape (CT) Polarizacija 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 493-5737-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas F930G687MNC Lifetime @ Temp. 300 mOhm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) funkcijos General Purpose
Išplėstas aprašymas 680µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP TANT 680UF 4V 20% 2917 Programos -